BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 6467567
nr 646 7567
Bordslampa
Metall
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 juni 2010
kl 17:14:29
100 kr
750 kr
200 kr
400 kr
700 kr
850 kr